whatsapp

Transferlerimiz

VİP Transfer

İstediğiniz adresten alınıp, Türkiye'nin her yerine eğitimli sürücülerimiz tam donanımlı özel tasarlanmış VIP araçlarımızla uzun yolculuğunuzu keyifli bir yolculuğa dönüştürüyoruz.

Havaalanı Transfer

365 gün, 7/24, tüm hava koşullarında, havaalanından misafirlerinizi alıp, istediğiniz adrese götürüyoruz.

Şoförlerimiz, gerekli bütün belgelere sahiptir. Son model ve lüks model araçlarımızla, konforlu bir karşılama gerçekleştiriyoruz. İş toplantılarınız için ve diğer önemli organizasyonlarınız için, şoförlü araç kiralama hizmetini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Misafirlerinizi lüks bir araçla en iyi şekilde karşılamak suretiyle, en iyi prestiji yaşayabilirsiniz. Özellikle önemli iş toplantılarında, önemli konuklarınız için havaalanı transferleri, dışarıdaki olumsuz hava koşullarını ve yol yorgunluğunu hissettirmeyen lüks araçlarla gerçekleşmektedir. Güvenilir ve garantili hizmet anlayışını tercih eden firmamız, sizin için en iyi transfer hizmetini gerçekleştirmektedir.

Uludağ Transfer

Kış mevsiminde keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için sunduğumuz 7/24 Uludağ transfer hizmetleri sayesinde kış şartlarına uygun ve modern araçlar eşliğinde ulaşımınızı güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber karın tadını çıkartmak istiyorsanız Uludağ transfer noktalarımız arasından sizin için en uygun olanına rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sizleri Feribot İskelesin'den, Bursa şehir merkezinden ya da dilediğiniz havalimanın'dan alıp kış şartlarına uyumlu, tam donamımlı araçlarımızla ve tecrübeli sürücülerimizle güvenli bir şekilde Uludağ'a transferinizi gerçekleştiriyoruz. Dönüş transferlerinizi konakladığınız otelinizden ya da Uludağ'da istediğiniz adresten istediğiniz saatte sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Otel Transfer

Sizleri istediğiniz adresten güvenli bir şekilde konakladığınız otelinize transferinizi gerçekleştiriyoruz. Dönüş transferlerinizi konakladığınız otelinizde istediğiniz saatte istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İdo & Budo Transfer

Siz değerli misafirlerimizi Mudanya Budo veya Güzelyalı İDO iskelesinde karşılmasını ve istediğiniz adrese son model araçlarımızla güvenli bir şekilde transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Dilendiğinde günübirlik dönüş transferlerinizi feribot saatlerine göre sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.